Для львів’ян літнього віку влаштували Великодні зустрічі

У Світлий Великодній тиждень для львів’ян літнього віку проводять Великодні зустрічі. Одна з таких пройшла у вівторок 22 квітня в Личаківському відділені Львівського міського терцентру.

Так, підопічних на зустрічі привітали діти працівників відділення, які вітали стареньких пасхальними віршами та гаївками. Всі разом розділили трапезу свячених пасок, яєць та ковбаски.

Громадяни літнього віку, які є самотніми потребують активного спілкування особливо в часі радісних свят як Великодень. Тому ми організовуємо спільні зустрічі аби наші підопічниі могли розділити спільну радість святкування й отримати позитивний та емоційний заряд, –директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський

До Великодня при підтримці ТзОВ ”ПАККО” (мережа супермаркетів «Вопак» та Винниківської міськради, підопічні Личаківського відділення соціальної допомоги вдома Львівського міського терцентру отримали запашні паски.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міськради, створеного з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

 

Поділитись: