Для львів’ян літнього віку сьогодні влаштували святковий вечір

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день.

З цієї нагоди Львівський міський територіальний центр не залишив цей особливий день поза увагою. Для своїх підопічних провели захід «Гордість територіального центру».

Під час заходу ми відзначатили особливими грамотами, відзнаками людей, підопічних територіального центру, які досягнули значних висот у своїй професійній діяльності і не тільки. Всього 18 номінантів, –директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський

У заході прийняли участь наступні колективи та виконавці: солісти Хору Ветеранів війни, праці та збройних сил при будинку офіцерів ( м. Львів), гурт «Соняхи», артистка Львівського Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Ірина Чікель, а також талановиті підопічні територіального центру: Соколова Любов Олександрівна розповіла вірш ” Україна у вогні”, Соловйова Ніна Дмитрівна виступила з танцем, Полякова Анна Матвіївна, Каламбет Іванна Петрівна, Горбач Стефанія Миколаївна. Ривко Любомира Федорівна привітали всіх присутніх.

З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин, начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Подоляк та директор Львівського міського теритолріального центру Віталій Брославський.

Солодкий стіл для гостей заходу організувало ТзОВ “Галицька здоба”

Захід відбувся 1 жовтня 2014 року у Клубі «Picasso», що знаходиться за адресою: вул. Зелена, 88.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Поділитись: