Для львів’ян літнього віку розпочали цикл пізнавальних поїздок “Мандрівки рідним краєм”

Минулої середи, 20 вересня городяни літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, побували на пізнавальній екскурсії до Крехівського монастиря та м. Жовкви. Поїздка організована відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру в рамках заходу управління соціального заходу Львівської міської ради “Мандрівки рідним краєм” циклу заходів “Львів соціальний”.

“В перший день жовтня світова громадськість відзначає Міжнародний день людей похилого віку, власне з цієї нагоди нами підготовлено цикл пізнавальних поїздок“Мандрівки рідним краєм” в рамках заходу “Львів соціальний”. Організовуючи ці поїздки маємо на меті ознайомити львів’ян літнього віку з мальовничими, сакральними місцями нашого прекрасного краю”, – начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Демкович

“Учасники екскурсії отримали багато позитивних вражень від побаченого, готові до нових мандрівок. Власне, подорожі позитивно впливають на емоційний стан й на соціалізацію людей літнього віку”,– директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський

Довідка:

Прийнято вважати, що історія Крехівського монастиря розпочалася на початку XVII століття. Саме тоді два ченці Києво-Печерської лаври Йоіл та Сильвестр прийшли на гору Побійну, вирубали у скелі печеру та поселились у ній. Слава про Крехівський монастир сягала усієї Європи. У ньому бували українські гетьмани – Богдан Хмельницький, Петро Дорошенко та Іван Мазепа, митрополит Петро Могила.

Місто Жовква було закладене в 1597 році на землях давньоруського поселення Винники , неподалік древнього міста Щекотів (Щекотин, тепер село Глинсько Жовківського району), яке згадувалося у Галицько-Волинському літописі у 1242 році.

 

Поділитись: