Для львів’ян літнього віку організували захід з нагоди Дня української писемності та мови

Вчора, 7 листопада, в центрі дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а, для одиноких громадян, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру, з нагоди Дня української писемності та мови відбувся літературно – мистецький захід під гаслом «О мово рідна! Золота колиска».

«Під час заходу прозвучали пісні у виконанні народного артиста України Остапа Стахіва, заслуженої артистки України Лесі Боровець, а вірші про мову декламували літні дідусі та бабусі. Зацікавив і викликав пожвавлення «Мовознавчий турнір», який дав можливість дідусям та бабусям показати свої знання з української мови, а також дотепність і почуття гумору. Традиційно до заходу було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Моя велична українська мова», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: