Для львів’ян літнього віку організували цікаву екскурсію

Вже стало хорошою традицією щотижня організовувати цікаві, пізнавальні заходи для самотніх літніх львів’ян. Так, для людей поважного віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, провели екскурсію «Легенди Древнього Львова».

«Під час екскурсії учасники ознайомились з вулицями, площами та пам’ятками нашого міста, який є осередком національного життя з унікальною архітектурою і неповторним духом, – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. – Літні люди проявляють велике бажання долучатися до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають».

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: