Для людей поважного віку організували цікаве дозвілля

Вже традиційно для одиноких літніх мешканців організовують цікаві заходи проведення дозвілля. 3 березня літні городяни, які перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, побували в першому кафе з котиками у Львові, яке знаходиться за адресою вул. С. Бандери, 47а. Під час відвідування унікального кафе, літні люди дізналися історію створення такого закладу у форматі Cat Cafe. Засновники розповіли, що завести вдома тваринку – це величезна відповідальність і не кожен має можливість та час на це. Тому виникла ідея створення кафе з котиками, де кожен відвідувач матиме чудову нагоду за чашечкою запашної кави провести час в компанії цих пухнастих улюбленців найрізноманітніших пород.

Гостинні господарі запросили літніх людей до зеркальної зали, де дідусів та бабусь чекало приємне спілкування з котиками. Відомо, що ці тваринки знімають стрес, тривогу, нормалізують тиск та відновлюють сили, тому знайомствр з ними пройшло в затишній атмосфері. За час відвідування цього унікального закладу літніх відвідувачів також почастували вишуканими солодощами, чаєм та запашною кавою.

“Цікаве дозвілля – запорука хорошого настрою. Адже літнім людям, будучи на схилі літ, важливо спілкуватись з однолітками, обмінюватись враженнями та черпати нові знання під часі екскурсій, майстер-класів, відвідин театрів, культурно-масових заходів”, – зазначив директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Віталій Брославський.

Організувала захід культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: