Для людей поважного віку організували поетичний вечір

Для літніх дідусів та бабусь Львівського міського територіального центру соціального обслуговування у центрі денного дозвілля, що на вул. Кирилівській, 3а, організували поетичний вечір. Зокрема, цього дня відбулась зустріч з поетесою Зоряною Мовчан.

«Під час спілкування присутні ознайомилися з літературною, культурно-просвітницькою та національно-патріотичною діяльністю поетеси. Літні люди довідались, що у творчому доробку пані Зоряни є дві поетичні збірки лірико-філософського та національно-патріотичного спрямування. Також усі учасники зустрічі слухали вірші поетеси, а також самі читали і декламували поетичні твори», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: