Для людей літнього віку провели зустріч «Хвилини, що бережуть здоров’я»

Для одиноких городян поважного віку – підопічних Львівського міського територіального центру організовуютьпізнавальнізаходи.Так, для підвищення знань про способи профілактики захворювань серцево-судинної системи в центрі денного дозвілля для людей літнього віку, що на вул. Кирилівська, 3а відбулась тематична зустріч «Хвилини, що бережуть здоров’я».

Зокрема, про способи профілактики захворювань серцево-судинної системи літнім львів’янам розповів генеральний директор ТзОВ «Науково-виробничий агрофармацевтичний інститут», кандидат біологічних наук Здравк Броніслав. Він наголосив на тому, що фітотерапія – вид терапії, при якому рослини використовуються як лікарські засоби. «Сьогодні вона є найбільшою складовою народної медицини та значимим напрямком наукової медицини. Розрізняють традиційну фітотерапію, що є складовою частиною традиційної терапії і ботанічну медицину. У сучасній науковій фітотерапії, на відміну від традиційної, фітотерапевтичні препарати практично не застосовуються самостійно, зазвичай їх призначають додатково до фармакотерапії», – розповів Здравк Броніслав.

«Крім того, під час зустрічі літні люди довідались про лікувальні засоби, якими нас наділила природа. Адже відомо, що з давніх-давен наші предки активно користувались лікувальними властивостями рослин й мали глибокі знання в цій галузі», – додала організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру.Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: