Для літніх панянок Львівського територіального центру провели акцію « Краса творить дива »

Вчора, 15 травня з нагоди Дня матері відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру спільно із Навчальним центром «Гармонія» організували для львів’янок поважного віку акцію «Краса творить дива», в ході якої літні городянки, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі, мали змогу безкоштовно скористатись послугами перукаря, майстра з манікюру й просто приділити час собі.

Мета акції — показати нашим бабусям, що попри поважний вік вони все ж залишаються жінками, які хочуть гарно виглядати та почувати себе відповідно. Тому, в нас виникла ідея допомогти їм у цьому. Власне, звернувшись до директора Навчального центру «Гармонія», ми отримали позитивний відгук і підтримку, завдяки чому вдалось організувати цей захід. Нам приємно, дарувати літнім людям хороший настрій і відчуття молодості.

За сприяння директора Чубрікової Еріки Валентинівної акцію організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: