Для літніх львів’янок влаштували вечір театру

Наше місто – це осередок розвитку української культури, в якому зосереджена левова частка культурних і мистецьких пам’яток нашої держави. Відтак, підтримуючи такий високий статус, ми намагаємось забезпечувати можливість культурно збагачуватися всім категоріям громадян, які цього бажають,

Літні городяни Львівського міського територіального центру цікаво проводять час, так на цьому тижні в четвер,24 березня з нагоди МіжнародногоДня театру, панянки поважного віку побували у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. За сприяння адміністрації театру, літні люди мали можливість переглянути оперу «Травіата» – Лібрето Франческо Марї Піаве за драмою Олександра Дюма-сина “Дама з камеліями”.

” Щотижня, організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, ми хочемо якомога більше показати літнім людям різні невідомі чи призабуті ними сфери життя міста, його культурного осередку, адже кожен з них радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистави українських та світових класиків “, – розповів директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Віталій Брославський.

Влаштувала театральний вечір культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: