Для літніх львів’ян влаштували вечір театру

Львів’яни поважного віку Львівського міського територіального центру цікаво проводять час. Так, у четвер, 26 квітня, дідусі та бабусі побували у Львівському національному академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької та переглянули п’єсу «Жіночий дім/ціна любові» польського драматурга Зоф’ї Налковської. П’єса розповідає про життя трьох поколінь жінок, кожна з яких пережила свої біди та нещастя.

Про це повідомили у Львівському міському територіальному центрі.

«На розсуд глядачів представлена режисерська робота народної артистки України Алли Бабенко, кожна вистава якої – це подія в театральному житті Львова і завжди неординарний підхід та нове бачення драматургічного матеріалу. Дідусі та бабусі побачили психологічну драму з елементами детективу, яка не повчальна чи викривальна – лише «запитальна» історія про те, як навіть найближчі люди можуть бути одне для одного загадкою», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: