Для літніх львів’ян влаштували вечір театру

Літні городяни Львівського міського територіального центру цікаво проводять час. Так вчора, 23 лютого, дідусі та бабусі побували у Львівському національному академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької та переглянули виставу «Одруження» за повістю М. Гоголя. Історія, яку написав великий літератор, є основною темою життя кожної людини, чи то чоловіка, чи то жінки. Увазі глядача була запропонована одна з версій такого вагомого моменту, а саме: крок до подружнього життя, до обов’язків «і в горі, і в радості» підтримувати один одного. Це історія про те, як людина робить вибір, який в подальшому буде основою її життєвого шляху. Розповідь, яка викриває банальності буденного життя, показує матеріальні і духовні прагнення. Головне, що побачивши «Одруження», літні глядачі змогли зняти «розфарбовану вуаль» і на прикладах, іноді дуже кумедних та веселих, розкрили перед собою сучасний світ з його стереотипами та соціальними канонами.

Вистава витримана у стилі М. Гоголя, який навіть у найбанальніших життєвих ситуаціях знаходив магію. Ця магія, що вміло передана режисером і запропонована театром ім. М. Заньковецької, змусила літніх людей сміятися і плакати, радіти і сумувати, хвилюватися і бути впевненими, відчувати страх і сміливість разом з героями вистави «Одруження».

«Щотижня, організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, працівники нашої установи хочуть якомога більше показати людям поважного віку різні невідомі чи призабуті ними сфери життя міста, його культурного осередку, адже кожен з них радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистави українських та світових класиків », – розповівдиректор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Віталій Брославський.

Організувала відвідування театру культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: