Для літніх львів’ян відбулась тематична зустріч «Хвилини, що бережуть здоров’я»

Здоров’я – це наше багатство, й відповідно аби його вберегти потрібно систематично докладати зусилля особливо у літньому віці. Так, для підвищення знань про способи профілактики, запобіганню захворювань серцево-судинної системи, 14 листопадав центрі денного дозвілля (вул. Кирилівська, 3а), для людей літнього віку Львівського міського територіального центру відбулась зустріч під гаслом: «Хвилини, що бережуть здоров’я».

Під час спілкування з сімейним лікарем Наталією Козак на тему « Гіпотонія. Симптоми та лікування » слухачі ознайомились з проявами цієї хвороби, щоби можна було виявляти її на ранніх стадіях захворювання та попереджати появу, як використовувати лікарські засоби.

В ході заходу присутні довідались, що гіпотонія – це хвороба, яка характеризується пониженням тонусу судин та м’язів. Часто гіпотонією називають артеріальну гіпотензію, тобто пониження артеріального тиску. Гіпотонія може бути викликана внаслідок нервового перенапруження, може проявитись по причині інфекційних та інших захворювань, а також при недостатньому чи безладному харчуванні.

Кожен захід, який організовуємо для літніх людей Львівського міського територіального центру спрямований на всебічний їх розвиток і комунікацію. Цим пояснюється різноманітна тематика наших диспутів, екскурсій, майстер-класів, тощо. Важливо, що люди отримують задоволення від участі в них, а це один з основних стимулів до ще активнішої нашої діяльності.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: