Для літніх львів’ян провели міні-турнір з шахів

Для львів’ян літнього віку, що перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, організували та провели міні-турнір з шахів.

«Наші дідусі насправді майстерно грали у шахи, – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. – Звісно, під час міні-турніру були присутній азарт, запал та бажання перемогти. Але в цілому виграли усі, оскільки цікаво з позитивним настроєм провели час».

Нагадаємо також, що для своїх підопічних у Львівському терцентрі регулярно організовують спортивні заходи. Зокрема, відбуваються заняття з йоги, які проводить спеціально запрошений тренер. Проходячть ці заняття на свіжому повітрі, а саме у парку ім. Івана Франка. Крім того, нещодавно для літніх львів’ян у терцентрі організували спорт-тайм під гаслом «Хвилини, що бережуть здоров’я». Під час цього заходу учасникам показали вправи, які корисно виконувати щодень.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: