Для літніх львів’ян провели акцію краси

Для людей поважного віку в навчальному центрі «Гармонія» провели акцію «Зимова краса». Під час заходу літні дідусі та бабусі, які перебувають на обслуговуванні у Львівському територіальному центрі, мали змогу безкоштовно скористатись послугами перукаря, майстра з манікюру й просто приділити час собі.

«Мета акції – показати нашим дідусям та бабусям, що попри поважний вік вони можуть гарно виглядати та почувати себе відповідно. Тому в нас виникла ідея допомогти їм у цьому. А реалізували цей задум разом із нами фахівці навчального центру «Гармонія», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: