Для літніх львів’ян провели акцію «Дзеркало краси»

Для літніх людей провели акцію «Дзеркало краси». Тож львів’яни поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, у навчальному центрі «Гармонія» безкоштовно скористатись послугами перукаря та майстра з манікюру.

«Мета акції – показати нашим дідусям та бабусям, що попри поважний вік, вони все ж залишаються молодими та красивими людьми, які хочуть гарно виглядати та почувати себе відповідно. Тому в нас виникла ідея допомогти їм у цьому. Нам приємно дарувати літнім людям хороший настрій та відчуття молодості», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: