Для літніх львів’ян організували заняття з йоги

Для людей поважного віку – підопічних Львівського міського територіального центру, провели заняття з йоги. Тренування з групою літніх людей, які виявили бажання займатися йогою, відбулось в парку імені Івана Франка. Провела його спеціально запрошенена професійна тренерка Юлія Матиящук.

«21 червня – Міжнародний день йоги. Саме з цієї нагоди для людей поважного віку ми організували та провели заняття з йоги. Літні спортсмени демонстрували свої вміння. В часі тренування старенькі львів’яни показали наскільки вони ще залишились запальними, активними та цікавими людьми. В цілому, усі з позитивним настроєм провели час. До речі, це не перше заняття з йоги. Ми мали хороші починання з проведення заняття з йоги у минулому році восени, цьогоріч продовжуємо ці позитивні та корисні традиції», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: