Для літніх львів’ян організували заняття з йоги

У п’ятницю, 20 квітня, для людей поважного віку – підопічних Львівського міського територіального центру, провели заняття з йоги. Тренування з групою літніх людей, які виявили бажання займатися йогою, відбулось в парку імені Івана Франка, а провела його спеціально запрошена професійна тренерка Юлія Матиящук. Про це повідомив директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віталій Брославський.

«Літні спортсмени демонстрували свої вміння. Під час тренування старенькі львів’яни показали, наскільки вони ще залишились запальними, активними та цікавими людьми. В цілому, усі з позитивним настроєм провели час», – розповів Віталій Брославський.

Зі слів Віталія Бросласького, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

«Ми намагаємось врахувати усі побажання, вподобання, зацікавлення та пропозиції наших підопічних. Тому формуємо групи за інтересами, адже є люди, які хочуть побувати на прогулянці, подихати свіжим повітрям, для когось найкраще дозвілля – екскурсії історичними місцями, музеями чи церквами й монастирями, але є й такі, для кого найкращий відпочинок – активні заняття, різноманітні конкурси, спортивні заходи. Ми мали хороші починання з проведення заняття з йоги у минулому році восени, цьогоріч продовжуємо ці позитивні та корисні традиції», – додав Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Поділитись: