Для літніх львів’ян організували цікаву екскурсію до Палацу Потоцьких

Літні бабусі та дідусі, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, побували на пізнавальній екскурсії в Палаці Потоцьких.

«Під час екскурсії відвідувачі ознайомились з експозицiєю Львiвської галереї мистецтв, яка розгорнута на другому поверсі. Зокрема, літні львів’яни оглянули експонати зали античного мистецтва. Також вони побували у залі Європейського мистецтва XIV-XVIII ст., де представлені українська iкона XV ст. «Св. Параскева», полотна М. Базаїтi, Я.Цуккi, С. Рiччi, Ж.-Е. Лiотара, Ж.Герена, Ф.Гойї», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Крім того, літні люди оглянули виставку «Скарби династії Цін», яка зацікавила присутніх не тільки художньою та естетичною складовою особистих предметів останнього китайського імператора династії Цін Пу Ї, але і його особистою історією. Пу Ї, останній імператор Китаю, який успадкував маньчжурський трон у віці двох років у 1908 році, а вже у 1924 році, після багатьох соціально-політичних змін у Китаї, був повністю відсторонений від влади, і змушений покинути Китай.

«Цікаве дозвілля – запорука хорошого настрою. Власне цієї філософії ми намагаємось дотримуватись в нашій установі. Адже дідусям та бабусям важливо спілкуватись з однолітками, обмінюватись враженнями та черпати нові знання. Все це і є соціалізація й збереження активного суспільного життя», – додала Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: