Для літніх львів’ян організували святковий захід «Масниця іде – весну веде»

Масниця – одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм – проводами зими і зустріччю весни. З цієї нагоди, 6 березня, в центрі дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а, для літніх людей, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування, провели святковий захід «Масниця іде – весну веде».

«Під час зустрічі присутні розширили і поглибили знання про давні народні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів зими та зустрічі весни. А ще, підтримуючи традиції свята Масниці, яке припадає на останній тиждень перед початком Великого посту, відвідувачі центру пригощались варениками з сиром, млинцями та іншими смаколиками», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського терцентру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: