Для літніх людей влаштували пікнік в колі друзів

Літня пора – час пікніків та прогулянок на природі. Ще б пак, погода неймовірно сонячна, але не задушлива, легенький вітерець приносить звідусіль запах лісу, а зелений килим трави милує зір. Додаємо до цього живописне озеро, веселу компанію та смачну їжу – кращого відпочинку важко собі уявити.

Українці пікнікують абсолютно по-різному, за столом у парку чи на траві – не так важливо. Головне – це гарний настрій, приємна погода і весела компанія.

На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі по духу, по переконаннях чи інтересах, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв’язки, а нові формуються не так швидко як в молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, було організовано цю зустріч, задля дружнього спілкування людей поважного віку між собою на різні, цікаві їм теми, й вірогідного зародження нових дружніх відносин

З цієї нагоди 10 липня львів’яни літнього віку, що перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, мандрували Левандівкою, відпочивали в парку та на озері.

Під час зустрічі присутні мали можливість поділитись приємними спогадами молодих років, поспілкуватись із однолітками й відповідно гарно відпочити.

На даний момент, з повною відповідальністю і повагою ми можемо стверджувати, що дружба дійсно не має меж. Ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності. Такі зустрічі приносять позитивні емоції та наснагу до життя.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: