Для літніх людей влаштували пікнік в колі друзів

Літня пора – час пікніків та прогулянок на природі. Ще б пак: погода неймовірно сонячна, але не задушлива, легенький вітерець приносить звідусіль запах лісу, а зелений килим трави милує зір. Додаємо до цього живописне озеро, веселу компанію та смачну їжу – кращого відпочинку важко собі уявити.

Українці пікнікують абсолютно по-різному, за столом у парку чи на траві – не так важливо. Головне – це гарний настрій, приємна погода і весела компанія.

На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі по духу, по переконаннях чи інтересах, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв’язки, а нові формуються не так швидко як в молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, було організовано цю зустріч, задля дружнього спілкування дідусів та бабусь між собою на різні, цікаві їм теми, й вірогідного зародження нових дружніх відносин

10 червня львів’яни літнього віку, що перебувають на соціальному обслуговуванні Львівського міського територіального центру, з нагоди Міжнародного дня друзів мандрували Левандівкою, відпочивали в Левандівському парку та на озері,

В ході зустрічі літні люди, мали можливість поділитись приємними спогадами молодих років, поспілкуватись із однолітками й відповідно гарно провести час. Під час спілкування панувала дружня, весела та гумористична атмосфера. Присутні пригадували цікаві, кумедні історії з дитинства.

На даний момент, з повною відповідальністю і повагою ми можемо стверджувати, що дружба дійсно не має меж. Ці унікальні людські взаємини виступають справжнім двигуном толерантності. Такі заходи приносять позитивні емоції та наснагу до життя.

Організувала зустріч друзів організатор культурно-дозвіллєвої діяльності відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: