Для літніх людей відбувся захід «ЗУНР – провісниця держави Україна»

На початку листопада мешканці нашого міста щорічно відзначають річницю «Листопадового чину», проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди в центрі денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, для дідусів та бабусь відбулася просвітницька зустріч під гаслом «ЗУНР – провісниця держави Україна».

«Ми, українці, повинні ретельно вивчати історію нашої держави незважаючи на вік. І людям старшого віку, і молоді необхідно розповідати про великі й героїчні моменти національно-визвольної боротьби українського народу. І саме про 1 листопада 1918 року ми повинні завжди пам’ятати, адже саме тоді виникла національна українська держава, яка на основі Тимчасової Конституції стала іменувати себе Західноукраїнською Народною Республікою», – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: