Для літніх людей відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

Сьогодні наша держава переживає трагічні сторінки новітньої історії, коли на східних кордонах українські вояки ведуть відчайдушну боротьбу із ворожими силами захищаючи рідну землю. На жаль, в цій боротьбі багато вояків отримують важкі поранення, іноді несумісні з життям.

Так, вчора 22 листопада, в знак шани героїзму українських солдат, для літніх людей Львівського міського територіального центру в центрі дозвілля, що за адресою, вул. Кирилівська, 3а, відбувся захід під гаслом: «Україна – територія гідності та свободи».

В ході зустрічі провели «Круглий стіл» на тему: «Україна – спільна відповідальність за майбутнє» за участю представника Центру Волонтерства «Корпорації добрих справ» – Сергія Канюки, який розповів про волонтерську діяльність. Під час спілкування вдалось також запланувати плідну співпрацю на майбутнє.

Історико-літературна композиція: «Героям слава! – вписано в серцях» відбулась за участю письменників та поетів Української асоціації письменників Західного регіону.

Ми як українці, громадяни повинні шанувати, пам’ятати тих, хто захищає нас в мирний час! Ми повинні максимально долучитися до боротьби за нашу волю, допомогти тим, хто її відвойовує для нас і майбутніх поколінь.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: