Для літніх людей відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

Сьогодні наша держава переживає трагічні сторінки новітньої історії, коли на східних кордонах українські вояки ведуть відчайдушну боротьбу із ворожими силами, захищаючи рідну землю. На жаль,в цій боротьбі багато вояків отримують важкі поранення,іноді несумісні з життям.

Так, вчора 23 листопада, в знак шани героїзму українських солдат, для літніх людей Львівського міського територіального центру в центрі дозвілля, що за адресою, вул. Кирилівська, 3а, відбувся захід під гаслом: «Україна – територія гідності та свободи».

Під час зустрічі для присутніх провели «Круглий стіл» на тему: «Україна – спільна відповідальність за майбутнє» за участю представника Центру Волонтерства «Корпорації добрих справ» – Сергія Канюки, який розповів про волонтерську діяльність. Під час спілкування вдалось також запланувати плідну співпрацю на майбутнє.

Історико-літературна композиція: «Героям слава! – вписано в серцях» відбулась за участю письменників та поетів Української асоціації письменників Західного регіону.

Дідусі та бабусі і всі присутні помолились за хлопців вояків, розповіли про те, як самі захищали Вкраїну від ворога в воєнні часи, але зараз не можуть змиритися з тим, що в часі сьогодення східний сусід захоплює нашу територію.

Ми як українці, громадяни повинні шанувати, пам’ятати тих, хто захищає нас в мирний час! Ми повинні максимально долучитися до боротьби за нашу волю, допомогти тим, хто її відвойовує для нас, і майбутніх поколінь.

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: