Для літніх людей Львівського міського територіального центру влаштували вечір театру

Львів – це осередок розвитку української культури, в якому зосереджена левова частка мистецьких пам’яток нашої держави. Відтак, підтримуючи такий високий статус, ми намагаємось забезпечувати можливість культурно збагачуватися всім категоріям громадян.

Літні городяни Львівського міського територіального центру цікаво проводять час, так вчора 21 червня, люди поважного віку відвідали Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької. За сприяння адміністрації театру, літні люди побували на фіналі ІІІ Міжнародного конкурсу хореографів «Балет Фест 2017», на якому були представлені хореографічні постановки у різних танцювальних стилях. Це роботи більше 20-и професіоналів України й закордону у виконанні – балетної трупи Львівської Національної Опери.

Щотижня, організовуючи заходи з цікавого проведення дозвілля, ми хочемо якомога більше показати літнім людям різні невідомі чи призабуті ними сфери життя міста, його культурного осередку, адже кожен з них радо відгукується на запрошення взяти участь у черговій екскурсії, лекції чи перегляді вистави українських та світових класиків.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: