Для літніх городян провели літературно-мистецький захід

В історії кожної нації є особистості, унікальні своєю багатогранністю, призначення яких – осмислювати історичне минуле і прокладати шлях у майбутнє. Протягом віків саме вони будили в українському народові почуття історичної самобутності, ідентичності, власної гідності та закликали до волі й незалежності. Саме на таких особистостях трималося духовне життя нації. До таких видатних постатей належить світоч нашого народу, великий українець, славний Кобзар — Тарас Григорович Шевченко.

З цієї нагоди для людей поважного віку Львівського міського територіального центру, в центрі денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська,3а, відбувся літературно мистецький захід « За сонцем хмаронька пливе ».

В ході зустрічі ми не просто вшанували пам’ять геніального поета, а й спробували відчути його невмируще слово серцем, повірити йому. Бо кому ж вірити, як не Шевченкові, адже він віддав свій талант Україні, уболівав за те, щоб ми були вільними, гордими людьми.

На заході прозвучав запис пісні «За сонцем хмаронька пливе…» на вірш Тараса Григоровича Шевченка, який передає цілу гаму почуттів людини, яка асоціюється з явищами природи за допомогою кольорів, що створює. виразну поетичну палітру.

Літературні зустрічі є пізнавальними і сприяють душевному спокою та рівновазі людей. Під час зустрічі учасники декламували вірші та читали твори, ділилися власними здобутками та творчими планами. Ідея заходу полягає у спонуканні літніх людей проявляти свої таланти через мистецтво – поезію, аби відчувати свою дотичність до громади.

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: