Цьогоріч 15 дітей з вадами слуху, які перебувають під опікою громадської організації «Дзвін», мали можливість з 17 по 26 серпня активно проводити літні канікули в літньому оздоровчо-реабілітаційному таборі в с. Вільці Верховинського району Івано-Франківської області.

В таборі 15 дітей з вадами слуху оздоровились та пройшли курс слухо-мовної реабілітації під керівництвом спеціалістів-сурдологів. Батьки дітей з вадами слуху мали змогу поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом виховання і навчання дітей вдома, брати участь у заняттях. Щовечора відбувалися різноманітні конкурси, вікторини, змагання, свята. Щодня діти займались в танцювальній студії ансамблю “Дзвіночки”. 24 серпня діти виступили з танцювальною композицією в смт. Верховина на міському концерті, присвяченому Дню Незалежності України, –розповіли в громадській організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін»

Вищезазначений захід відбувся в рамках соціально-культурного проекту “Безперервний реабілітаційний процес для дітей з вадами слуху та робота з сім’ями, які реабілітують таку дитину”, що реалізовується громадською організацією батьків і дітей з вадами слуху “Дзвін” за фінансової підтримки управління соціального захисту ДГП ЛМР. Розмір дофінансування проекту з коштів бюджету міста управлінням соціального захисту Львівської міської ради становить 10,5 тис. грн.,– начальник відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Віктор Степанюк

Довідка:

Метою створення та діяльності громадської організації батьків та дітей з вадами слуху «Дзвін» є ознайомлення батьків з досвідом розвитку мовлення у дітей з вадами слуху з подальшою їх інтеграцією в суспільстві, а також виховання такої категорії дітей в сім’ї, захист їх законних, соціальних, творчих, вікових та інших прав.

Поділитись: