Для дітей з малозабезпечених сімей у Львові організували акцію «Шкільний портфелик»

Сьогодні близько 60 дітей з малозабезпечених сімей отримали шкільні портфелики та канцелярське приладдя з нагоди початку нового навчального року. Акцію «Шкільний портфелик» організував БФ «Карітас-Львів УГКЦ», за фінансової підтримки управління соціального захисту ЛМР та меценатів.

Акція відбулась на території Дошкільного закладу освіти БФ «Карітас-Львів УГКЦ» — Кризовий центр «Діти вулиці» (вул. Костя Левицького, 111).

Акція «Шкільний портфелик» спрямована на допомогу дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не в змозі придбати шкільне приладдя.

Захід розпочався з Гімну України та молитви за гарний початок навчального року. Також БФ «Карітас-Львів УГКЦ» організував для дітей конкурс — вікторину, переможці якого отримали солодкі подарунки. Після урочистої частини діти мали змогу поласувати різноманітними смаколиками.

До слова, захід «Шкільний портфелик» реалізовано за сприяння управління соціального захисту Львівської міської ради (сума підтримки з міського бюджету становить 13,7 тис. грн.), меценатів та БФ «Карітас-Львів УГКЦ.

 

Поділитись: