Діти з соціально вразливих сімей безкоштовно переглянули мультфільм

В рамках акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з дирекцією мережі кінотеатрів «Планета Кіно IMAX» влаштували для 30 дітей з потребуючих сімей Личаківського та Сихівського району безкоштовний перегляд мультфільму «Крижане серце». Перегляд мультфільму відбувся 20 та 22 січня.

«Діти дізналися історію про принцесу Анну, яка вирушає у далеку і важку мандрівку разом із горянином Крістофом та однорогим оленем Олафом, аби врятувати сестру Ельзу, яка опинилася у пастці в країні вічної мерзлоти. Але, як і у всіх казках, добро перемагає зло. Від перегляду мультфільму діти отримали не лише позитивні емоції, але й дізналися проте, що добром і любов’ю можна перемогти найстрашніше зло»,– спеціаліст відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Марія Хомляк

Благодійний марафон «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок міської влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках марафону, без залучення бюджетних коштів, проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян – це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку, діти з потребуючих сімей та ін.

 

Поділитись: