Діти з потребуючих сімей вчились виготовляти солодощі

Дітям влаштували «солодке» дозвілля. Так, в рамках акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з Львівською майстернею шоколаду провели 22 січня для 15 діток з соціально вразливих сімей Галицького району майстер-клас по виготовленню солодощів з шоколаду.

«Перш ніж взятись до роботи, кожен маленький «шоколатьє» отримує спеціальну уніформу. Далі починається теорія шоколадної справи. У майстерні розповідають історію про появу шоколаду. Також діти отримали в дарунок солодощі та сертифікати, про те, що вони пройшли майстер-клас із виготовлення цукерок»,– головний спеціаліст управління соціального захисту ЛМР Віра Мартинюк

Благодійний марафон «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок міської влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках марафону, без залучення бюджетних коштів, проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян – це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку, діти з потребуючих сімей та ін.

Довідка: Основною сировиною для виробництва шоколаду і какао-порошку є какао-боби – насіння какао-дерева, що росте у тропічних районах земної кулі. За походженням какао-боби поділяють на три групи: Американські; Африканські; Азіатські.

 

Поділитись: