Дітки з потребуючих сімей побували в музеї «Таємна аптека»

Зараз триває чудова пора коли всі поринають в святкову атмосферу Свята Миколая, Нового року, Різдва. Так, 25 грудня 20 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей з Личаківського району побували у музеї «Таємна аптека» (пл. Соборна). Захід організований управлінням соціального захисту Львівської міської ради разом з дирекцією музею «Таємна кімната».

«Таємна аптека» це нове атракційне місце у підземельному Львові, історія про останнього алхіміка світу. Під час екскурсії діти довідалися про несподівані факти та грандіозні винаходи фармацевтів, й просто цікаво й весело провели час,– спеціаліст відділу соціальних програм Марія Хомляк

Захід відбувся в рамках продовження акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний».

Благодійний марафон «Львів соціальний» покликаний об’єднати можливості усіх ланок міської влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках марафону, без залучення бюджетних коштів, проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян – це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку, діти з потребуючих сімей та ін.

Довідка:Аптека «Під Угорською короною» заснована 1772 року на колишній Бернардинській площі (тепер площа Соборна) представником знаної родини французьких емігрантів Александром Лошан де Бер’є. Назва аптеки пов’язана з тим, що, за легендою, поряд у Бернардинському монастирі певний час перебували реліквії Св. Стефана – короля і покровителя Угорщини.

 

Поділитись: