Діти, які втратили одного з батьків через ракетні обстріли, отримуватимуть щороку по 30 тис гривень

Діти, які втратили одного з батьків через ракетні удари країни-агресорки по території Львівської області та Львова, отримуватимуть від міста фінансову підтримку. У нашій громаді на сьогодні мешкає десять дітей цієї категорії: усі вони одержуватимуть щорічну адресну допомогу у 30 000 грн. Відповідну ухвалу сьогодні підтримала сесія Львівської міської ради.   

«Цю ініціативу ми напрацювали з кількох міркувань. Але насамперед задля того, щоб допомоги родинам, які залишились без одного з батьків. Адже в деяких сім’ях на утриманні залишилось декілька дітей. Наша програма запрацює уже наступного року. А кошти скеровуватимемо дітям до досягнення ними вісімнадцятирічного віку. При цьому, по 30 000 гривень отримуватиме кожна дитина у родині», – розповів в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Олексій Неділя.

Нагадаємо, що за останні два роки російська федерація неодноразово обстрілювала Львівську область та Львів.

Зокрема, торік окупанти здійснили авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки, що розташований на Яворівському полігоні у Львівській області. Внаслідок атаки загинули військовослужбовці: без батька залишилось шестеро дітей. Крім того, у 2022 році ракети окупантів влучили у станцію технічного обслуговування автомобілів: загинули четверо працівників станції, серед загиблих – мешканець Львова. У загиблого було троє дітей, з яких одна – неповнолітня. А під час атаки дронів-камікадзе на Львів, яка відбулась у вересні 2023 р. було знищено складські приміщення, де зберігалася гуманітарна допомога. Тоді загинув батько трьох неповнолітніх дітей.

Зауважимо, що кошти дітям виплачуватимуть відповідно до «Програми соціального захисту дітей, батьки яких загинули внаслідок ракетних ударів зі сторони країни-агресора російської федерації». Програму напрацювали в управлінні соціального захисту ЛМР.

Примірна потреба у коштах для надання цієї щорічної адресної допомоги становить на рік 300 000 гривень.

Поділитись: