Дітей із будинків сімейного типу та прийомних сімей навчали правил дорожнього руху

У Львівському міському центрі соціальних служб триває проект «Safety first – подбай про свою безпеку!». Уже відбулось друге заняття проекту, під час якого учасники, а це діти та батьки із будинків сімейного типу та прийомних сімей, зустрілись офіцерами патрульної поліції м. Львова. Тема зустрічі – «Халепа поза домом». А участь у ній взяли 20 осіб.

«Кожен з нас повинен усвідомлювати, що безпека на дорозі – це безпека життя. Тому багато часу патрульні приділили саме безпеці учасників дорожнього руху: пішоходів, велосипедистів, скутеристів. Також офіцери поліції розповіли про те, як поводитися з незнайомими людьми, а також як правильно реагувати на те, коли поруч бачиш незнайомі предмети», – розповіли в установі.

Нагадаємо, що проект «Safety first» – це цикл із 14 зустрічей, під час яких батьки та діти із 18 дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей говоритимуть з експертами на різні теми. А саме: про безпеку вдома, на вулиці, в інтернеті, у школі; як надавати домедичну допомогу, допомогти собі при тривозі і стресі; про безпеку харчування та про психічне здоров’я, сексуальну освіту; запобігання та протидію насильству, фінансову безпеку.

Проводять зустрічі фахові експерти: викладачі ЛНУ імені Івана Франка та університету БЖД, лікарі, психологи, представники управління патрульної поліції та управління ювенальної превенції.

Поділитись: