Так, склалось, що символом цього Дня є солодощі, а власне шоколадні цукерки, які дарують солодкі миттєвості. Тому, управління соціального захисту Львівської міської ради спільно із Львівським музеєм шоколаду провели для 30 соціально вразливих дітей «солодку екскурсію» в День всіх закоханих.

Захід підготовлено в рамках акції «Подаруймо дітям радість», яка є частиною благодійного марафону «Львів соціальний».

Цикл заходів в ході проведення акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний» орієнтовано на проведення цікавого й пізнавального дозвілля для діток, львівських сімей, які потребують соціальної уваги. Заходи вдається організовувати завдяки підтримці культурно-мистецьких установ Львова, чи то музей, театр, експозиція, кінотеатр за що ми вдячні за це керівництву цих закладів. Маю надію, що й надалі ми знаходитимемо однодумців й підтримку в проведенні наших акцій для дітей, адже вони це наше майбутнє й ми повинні їх оберігати й підтримувати у починаннях,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Слід зазначити, що музей шоколаду у Львові розкриває деякі секрети виробництва і демонструє справжні дива шоколадних майстрів, а це більше 50 шоколадних фігур на різну тематику. Після огляду експозиції музею «Країна Шоколандія» дітки мали можливість відпочити в залі для дегустацій та скуштувати справжній шоколад.

Довідка:
У Львівському музеї шоколаду представлені найрізноманітніші вироби з шоколаду – від мініатюрних статуеток до великих – в людський зріст. Зокрема, у музеї представлено шоколадні “макети” Біг Бена, Колізею, Ейфелевої та Пізанської веж у масштабі 1:150 та ціле шоколадне місто.

Поділитись: