День Незалежності України: програма заходів управління соціального захисту та підпорядкованих установ

З нагоди 32-ї річниці Незалежності України структурні підрозділи та підпорядковані комунальні установи міського управління соціального захисту проведуть ряд заходів.

Відбудуться заходи у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, 24 серпня о 11:45 год, мешканці модульного містечка, що на Сихові, хвилиною мовчання вшанують пам’ять за усіма загиблими оборонцями України. Відбудеться Молитва за Україну та піднесення прапору України під спів Гімну України.

Цього ж дня, о 17:00 год буде проведено чин Панахиди за полеглими захисниками і захисницями України і Молебень за Перемогу та мир в Україні.

З нагоди свята, 24 серпня, у Центрі Джерело відбудеться заняття «З Україною в серці», під час якого діти разом складатимуть з пазлу територію України. Розпочнеться заняття о 10:00 год.

Святковий захід до 32-річчя Незалежності України «Україна – це ми» організували й у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування. Подія відбудеться 25 серпня о 14:00 год у Палаці культури ім. Гната Хоткевича. Зокрема виступатимуть вокальна студія «Львівська дефіляда» та танцювальний колектив «Відлуння сердець», які діють при терцентрі, а також запрошені гості.

Також, нагадаємо, 990 мешканців Львівської МТГ, які реабілітовані відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» (крім ветеранів УПА, які користуються пільгами (доплатами) з міського бюджету), отримали одноразову матеріальну допомогу по 1000 грн. На дану виплату у міському бюджеті передбачили 990000 грн. Усі виплати здійснить управління соціального захисту в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської МТГ.

Теги:
Поділитись: