День у музеї: підопічних терцентру ознайомили з творчістю Івана Труша

У вівторок, 24 квітня, відвідувачі центру денного дозвілля при храмі Св. Климента Папи відвідали музей Івана Труша. Про це повідомили у Львівському міському територіальному центрі.

«Літні львів`яни із захопленням слухали розповідь екскурсовода та розглядали експозиції, які були представленні у музеї, – розповіла соціальний робітник Ольга Лук`янова. – Нашим підопічним розповіли про життя і діяльність Івана Труша. Про те, що його творчість пов`язана з рідними землями Західної України, з культурним і мистецьким життям Галичини. Тут він став широко відомий як видатний художник-реаліст, що силою свого таланту і художньою творчістю відкрив новий період в українському малярстві Галичини, а також він знаний як критик і мистецтвознавець, палкий популяризатор рідного мистецтва, громадський і культурний діяч».

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: