День для НЕЗЛАМНИХ: перераховуємо одноденну зарплату на протези для військових та цивільних

Працівники управління та підпорядкованих установ перераховують один день із своєї зарплати на найкращі біонічні протези для постраждалих військових та цивільних українців, яким надають допомогу в реабілітаційному центрі на базі Першого медобʼєднання Львова. 

Загалом потрібно зібрати 100 млн грн. За ці кошти центр НЕЗЛАМНІ придбає біонічні протези для українців, які постраждали від війни. Це військові та цивільні. Програма протезування уже запрацювала.

Нещодавно перший біонічний протез української компанії Esper Bionics отримав 33-річний десантник Михайло Юрчук. У березні 2022-го його бригада боронила Ізюм. Снаряд ворога влучив у БТР поряд із Михайлом. Він підірвався, коли біг рятувати побратимів. Коли Михайло розплющив очі, руки уже не було, нога була розтрощена.

Другий протез, який встановили у Львові, – найлегший у світі, виробництва американської компанії Unlimited Tomorrow. Його надрукували на ЗD-принтері. Протез отримав львів’янин Юрій, який втратив руку внаслідок мінно-вибухової травми.

Зараз в очікуванні на такі протези – кілька українських захисників. Серед них – 41-річний Олександр, який руку  втратив у бою біля Чорнобиля.

На протези чекають п’ять сотень українців.

Підтримати проєкт можна на сайті dobro.ua.
Детальніше про ініціативу тут:
Теги:
Поділитись: