Дефіляда для літніх людей

Вчора, 15 січня для городян поважного віку Львівського міського територіального центру провели чудову пізнавальну екскурсію вулицями Древнього Львова, в часі якої учасники ознайомились з вулицями, площами нашого міста, який є осередком історичних архітектурних пам’яток України.

Приємною несподіванкою для присутніх була подорож електромобілем по Львову, під час якої бабусі колядували та пригадували цікаві історії своєї молодості.

В ході заходу старші люди побували в Зимовій резиденції Львова, яка розташована на території Палацу Потоцьких. Відвідувачі мандрували відкритим майданчиком де представили свій творчий доробок учасники виступів та презентацій. Також присутніх почастували чаєм та солодощами від кав’ярніBelle Vue.

Люди, які перебувають на схилі літ, потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне, в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Висловлюємо щиру подяку екскурсійному бюроPro Lviv with loveза сприяння в організації заходу.

 

Поділитись: