В Центрі «Джерело» допомогу отримали понад 400 молодих людей та дітей з інвалідністю

За перше півріччя у Львівському міському Центрі «Джерело» отримали соціальні та реабілітаційні послуги 408 осіб віком від кількох тижнів до 45 років. Установа надає реабілітаційні послуги для дітей і молоді з інвалідністю та дітей з групи ризику.

«В умовах війни сім’ї з дитиною з інвалідністю потребують більше матеріальних та психологічних ресурсів – у багатьох дітей погіршився емоційний та фізичний стан. Особливо страждають від загрози бомбардувань та ракетних ударів діти з психічними порушеннями розвитку та розладами аутичного спектру», – розповіли в установі.

Фахівці Центру «Джерело» працюють над тим, щоб надати дітям з труднощами розвитку та їхнім родинам кризову підтримку та спеціалізовані послуги. Зокрема, за останні шість місяців вихованці установи отримали:

  • послугу денного догляду для дітей з інвалідністю – 129 дітей
  • послугу денного догляду для осіб з інвалідністю – 99 осіб
  • комплексну послугу раннього втручання (від 0 до 4 років) – 82 дітей з інвалідністю/групи ризику щодо отримання інвалідності;
  • курс реабілітації (абілітації) – 98 осіб;
  • транспортну послугу – 115 дітей/осіб з інвалідністю;
  • соціальну послугу соціальна реабілітація для осіб з інтелектуальними психічними порушеннями  – 14 дітей з інвалідністю;
  • 205 домашніх візитів.

Довідка

Центр «Джерело» функціонує у Львові з 1993 року з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів з Канади. Центр формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним центром на регіональному та національному рівнях. За 29 років роботи Джерела, допомогу отримали понад 7500 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Центр фінансується з комунального бюджету міста Львова та за рахунок благодійних надходжень.

Теги:
Поділитись: