«Чорнобиль…Трагедія…Пам’ять…»

В День Чорнобильської трагедії в центрі денного дозвілля відділення соціально-побутової реабілітації (вул. Кирилівській 3а), відбулась тематична зустріч «Ми пам’ятаємо», в ході якої літні люди дізналися, що за офіційними даними, радіоактивне опромінення отримало майже 8,4 млн. мешканців Білорусі, України і Росії, що перевищує чисельність населення Австрії. Забруднено близько 155 тис. кв. км території, що складає майже половину загальної площі території Італії.

В ході заходу присутні довідались, що у вересні 2003 року на саміті СНД президент України Леонід Кучма запропонував країнам-учасницям Співдружності оголосити 26 квітня Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Рада глав держав СНД підтримала цю пропозицію.

На заході були присутні учасники трагічної події, які ділилися спогадами, розповіли, як допомагали пораненим, підтримували словом, молитвою важкохворих. По завершенні зустрічі дідусі та бабусі вшанували пам’ять загиблих Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання.

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: