Сьогодні, 4 квітня, сесія Львівської міської ради внесла зміни до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова». Зміни передбачають додатковий соціальний захист членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан у період 1979−1989 років.

Як пояснили в управлінні соціального захисту ЛМР, реальна соціально-економічна ситуація сьогодення, аналіз матеріального забезпечення членів сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан у період 1979−1989 років, вказує на необхідність встановлення додаткового соціального захисту таких родин.

«З огляду на постійне підвищення вартості житлово-комунальних послуг, доцільним є встановлення пільг на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Аналогічні пільги надаються членам сімей осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та Героїв Небесної Сотні», — зазначають в міському управлінні соціального захисту.

Станом на березень 2019 року на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебуває 78 членів сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Орієнтовна потреба в коштах, передбачених для надання пільг цим особам (в межах соціальних нормативів) — 26 тис. грн. щомісячно.

Поділитись: