В часі весняних канікул львівській дітворі провели «солодкий» майстер-клас

В часі весняних канікул львівським діткам влаштовують різноманітні заходи дозвілля. Так, в четвер 26 березня дітям громадської організації батьків та дітей з вадами слуху «Дзвін» влаштували «солодке» дозвілля.

В рамках акції «Подаруймо дітям радість» благодійного марафону «Львів соціальний» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з Львівською майстернею шоколаду провели для 15 діток віком 8-12 років майстер-клас по виготовленню солодощів з шоколаду.

Під час майстер-класу діти пізнали цікаву історію про шоколад, а також власноруч навчилися виготовляти солодощі, отримавши гарний настрій та незабутні враження.

«Перш ніж взятись до роботи, кожен маленький «шоколатьє» отримує спеціальну уніформу. Далі починається теорія шоколадної справи. У майстерні розповідають історію виникнення знаного смаколика і як його готувати. Дитячі посмішки на обличчях свідчили про позитивний настрій і «солодкі» враження»,– спеціаліст відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Марія Хомляк

В рамках проведення циклу акцій благодійного марафону «Львів соціальний» без залучення бюджетних коштів, проводять соціальні акцій для різних соціально вразливих громадян – це люди з вадами здоров’я, люди літнього віку, діти з потребуючих сімей та ін.

«В період шкільних канікул важливо дітей залучати до цікавих речей, пізнавального дозвілля, аби заповнити безпосередню дитячу цікавість новими знаннями та цікавими враженнями. Хочу висловити вдячність всім небайдужим підприємцям, закладам соціо-культурної сфери міста у підтримці наших ініціатив. Варто наголосити, що ми й надалі робитимемо схожі заходи в організації яких сподіваємось на подальшу підтримку небайдужих партнерів»,– начальник відділу соціальних програм управління соціального захисту ЛМР Віктор Степанюк

Цікаво знати:Основною сировиною для виробництва шоколаду і какао-порошку є какао-боби – насіння какао-дерева, що росте у тропічних районах земної кулі. За походженням какао-боби поділяють на три групи: Американські; Африканські; Азіатські.

 

Поділитись: