Центр обліку в умовах карантину працює цілодобово: послугами установи користується до 50 осіб

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а перейшов на цілодобовий режим роботи. Тож усі бездомні особи у період карантину можуть користуватися послугами установи 24 години 7 днів на тиждень. Про це розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові.

«Від початку запровадження карантину послугами Центру обліку щодоби користується до 50 бездомних осіб. Усі вони отримують, а це, наголошу, надзвичайно важливо, медичну допомогу. В установі працює медичний працівник, який кожного дня усім відвідувачам вимірює температуру і здійснює первинний медичний огляд. За цей час, до слова, виявлено одну особу з температурою, яку негайно скеровано в лікарню», – розповіла Галина Слічна.

Як повідомила посадовиця, попри медичний огляд, усі відвідувачі установи користуються стаціонарно встановленими диспенсерами з дезінфікуючими засобами: на цьому постійно наголошують соціальні працівники Центру.  Крім того, усіх забезпечують чистим одягом, а також харчуванням та гарячими напоями.

Разом із тим, мерія звертається до усіх небайдужих львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти Центру: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, вул. Кирилівська, 3а. Або також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15-80.

Поділитись: