Центр Джерело відкрив у Львові п’ять осередків: у планах – ще два

У Львові працює п’ять філій центру Джерело. У цих осередках 66 вихованців установи, а це діти та молодь з інвалідністю, отримують базову соціальну послугу денного догляду. Також  тривають роботи з облаштування двох таких осередків, у яких ще 35 дітей та молодих людей матимуть можливість отримувати якісні соціальні послуги.

«Донедавна послуги з денного догляду Центр надавав в основній будівлі Джерела на Сихові. Мікроавтобуси з підйомниками щодня привозили туди дітей та молодь з різних кутків Львова, а попит на послуги щоразу зростав. Тому місто разом з командою Джерела почали масштабувати послуги з денного догляду та відкривати у різних мікрорайонах Львова джерельні осередки», – розповіли в установі.

Для того, щоб відкрити кожну нову філію місто надавало комунальне приміщення на першому поверсі у різних будівлях. На облаштування та реконструкцію скеровували бюджетні кошти та гроші благодійників. Комплекс заходів з соціальної, психологічної реабілітації в осередку проводять у форматі індивідуальних, підгрупових та групових заняття. Послуги в осередках надають фахівці з соціальної роботи, психологи, соціальні робітники.

Зокрема, філії Джерела вже працюють на:

-вул. Кирилівська, 3а, філія Шевченківського району (8 вихованців);

-вул. Роксоляни, 23, філія Залізничного району (15 вихованців);

-вул. Б. Хмельницького, 195, філія Личаківського району (11 вихованців);

-вул. В. Великого, 40, філія Франківського району  (19 вихованців);

-вул. Миколайчука, 24, філія Шевченківського району (13 вихованців).

Крім того, тривають роботи ще на двох об’єктах. А саме:

-Розпочались роботи з облаштуванням осередку у Винниках (вул. Галицька, 12). Тут послугу денного догляду отримуватимуть 20 дітей та осіб з інвалідністю. Загальна вартість реконструкції – 4,2 млн грн. З бюджету розвитку Львівської МТГ торік скерували 1, 8 млн грн. У липні 2022 року відновили роботи за рахунок залучення благодійних коштів від американської платформи Global Giving. Крім того, БФ «Вплив»  підтримає фінансово закупівлю адаптованих меблів, комп’ютерного обладнання та підйомників.

-У 2021 році Львівська міська рада передала на баланс центру Джерело приміщення для відкриття філії на    вул. Патона, 17. Уже виготовлена за кошти благодійників  проектно-кошторисна документація. Філія розрахована для надання соціальних послуг 10-15 підліткам та особам з інвалідністю.

Теги:
Поділитись: