У Львові ще 10 учасників бойових дій та члени їхніх сімей отримали квартири у будинку на вул. Під Голоском. Як і раніше, двокімнатні квартири отримали бійці з числа дітей-сиріт або позбавлених батьківської опіки, родини загиблих та особи з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни на Сході України. Сьогодні в мерії відбулось урочисте вручення ордерів та ключів від квартир. Загалом у Львові надано уже 70 квартир учасникам бойових дій.

«Це наша програма, в рамках якої виділяються квартири у збудованому містом будинку на вул. Під Голоском, 22. Минулого року 42 квартири вже були надані, але на жаль, як би не болісно було визнавати, війна в нас триває, і цього року є нові постраждалі категорії, які отримують це помешкання. Хочу подякувати вам. Одна із цих категорій, які тут є, заплатила найдорожчу ціну — це сім’ї загиблих, і напевно жодне матеріальне благо не компенсує того, що віддали ці сім’ї — це може бути лише проявом нашої поваги і пошани, і свідченням того, що нам ніколи не буде байдуже і ми ніколи не забудемо. Власне, серед переліку цих 10 родин — є дві родини загиблих — родина Іванишина Андрія та Найди Мар’яна.

Насправді представники всього керівництва міста щоденною працею роблять дуже багато для того, щоб спростити нам побутові дрібниці”, — розповіла Олена Пасевич, радник міського голови Львова, дружина загиблого бійця-офіцера Івана Пасевича.

Квартири надано учасникам бойових дій відповідно до ухвали міської ради від 23.04.2015№ 4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб», враховуючи рішення громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій, та рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконкомі.

Зокрема, тепер квартири отримали: 5 бійців з числа осіб, які до досягнення повноліття мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; 2 бійців з інвалідністю війни; 1 учасник АТО, який мав інвалідність з дитинства; та 2 сім’ї загиблих учасників АТО.

Зокрема, сьогодні ключі від квартир отримали:

  1. Іванишин Володимира Володимирівна — сім’я загиблого учасника АТО
  2. Найда Марія Іванівна — сім’я загиблого учасника АТО
  3. Кулеша Мар’ян Іванович — особа інвалідністю внаслідок війни-АТО ІІ-ої групи
  4. Єник Михайло Якович — особа інвалідністю внаслідок війни-АТО ІІ-ої групи
  5. Павлеса Василь Степанович — учасник АТО, який є особою з інвалідністю з дитинства
  6. Яготін Юрій Олександрович — учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування
  7. Перхач Сергій Сергійовимч — учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування
  8. Трофименко Віталій Ігорович — учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування
  9. Луців Володимир Олексович — учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування
  10. Войтина Антон Андрійович — особа з інвалідністю внаслідок війни АТО 3 групи, з числа осіб, які до досягнення ними повноліття мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

Зазначимо, що загалом у Львові за кошти міського бюджету надано уже 70 квартир для учасників бойових дій. З них 52 квартир — у будинку для бійців на вул. Під Голоском, та ще 18 квартир — у будинку на вул. Б. Хмельницького (на вул. Б. Хмельницького квартири отримали: сім’ї військовослужбовців-учасників АТО, які загинули під час проходження військової служби; учасники АТО, які отримали поранення, контузії, каліцтва під час участі в АТО та є особами з інвалідністю внаслідок війни 3 групи, а також сім’ї учасників АТО, які виховують 5 і більше дітей).

Поділитись: