Благодійний концерт «ДЖЕРЕЛО СКЛИКАЄ ДРУЗІВ»

В понеділок, 23 жовтня 2017 року о 18 годині в Львівській Опері відбувся щорічний великий благодійний концерт«ДЖЕРЕЛО СКЛИКАЄ ДРУЗІВ», який організовував Навчально-реабілітаційний центр «Джерело».

Близько 1000 гостей відвідали концерт. На сцені Львівської Опери виступили Національний заслужений академічний український народний хор ім. Г.Г. Верьовки під керівництвом художнього керівника Зеновія Корінця, скрипаль Василь Попадюк, молода співачка Іванна Червінська, Оксана Муха, Наталя Рибка-Пархоменко, капела Дударик та Орфей. На завершення концерту діти Джерела разом з дитячою студією «Смайлики» балету «Життя» приготували спільний музичний номер.

Мета благодійного заходу – збір коштів на щоденні заняття садка-школи центру «Джерело», які відвідують 170 дітей з особливими потребами дошкільного та шкільного віку. Ціль заходу – зібрати 500 тис грн.

Станом на сьогодні було залучено 440 тис. гривень. Збір продовжується. Підтримати садок-школу Джерела можна коштами на рахунок на сайті www.dzherelocentre.org.ua або за телефоном 032 227 36 01.

Команда організаторів висловлює щиру подяку кожному, хто долучився до доброї справи! Радіємо, що маємо так багато справжніх друзів, які допомагають, цікавляться, долучаються до діяльності «Джерела». Робити добро просто!

Довідка

Благодійні установа Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році, з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 24 роки роботи Центру допомогу отримали близько 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні тут щодня займаються 170 дітей та молоді, 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Центр «Джерело» фінансується з комунального бюджету міста Львова на 50% та з благодійних надходжень.

Слідкуйте за новинами на сайті центру «Джерело» та сторінках Центру в соцмережах:

http://www.dzherelocentre.org.ua/

https://www.facebook.com/events/1787923728159740/

Контактна особа для ЗМІ:

Піар-менеджер центру «Джерело»

Ілона Кадацька

096 786 97 56

 

Поділитись: