БФ «Карітас-Львів УГКЦ» організував сімейний табір для матерів з дітьми

За підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради, проєкт «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» Благодійного фонду «Карітас-Львів УГКЦ» організував сімейний табір «Відпочинок заради єднання» для сімей бенефіціарів фонду. Шестеро мам з чотирнадцятьма дітьми протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах.

Табір провели, з метою здобуття навичок сімейного відпочинку та спільного проведення дозвілля мам з дітьми.

«Традиційно програма заходу була насичена: вправи з педагогіки пригод, елементи навчання, прогулянка горами, настільні ігри та активний відпочинок на природі, вечірні обговорення дня та планів на прийдешній день.

Обговорення вправ з пригодницької педагогіки та спільні арттерапевтичні завдання допомогли батькам розібратись з особливостями поведінки дітей в підлітковому віці, зорієнтуватись, як протистояти маніпуляціям та познайомитись з власним творчим потенціалом.

Цих п’ять днів табору підкреслили учасникам важливість не лише спільного дозвілля та його якості, але й необхідність чітких правил, послідовності у їх дотриманні та гумору.

В останній день учасники поділилися враженнями про табір. Серед них були слова однієї з мам: «Я зрозуміла, що можу довіряти своїм дітям навіть у ситуації, коли чогось не розумію». Одна з учасниць поділилась: «Треба дотримуватись правил та бути щирою»», – повідомили організатори.

Поділитись: