Безхатченки цілодобово можуть отримувати допомогу в Центрі на Кирилівській, 3а

Уже багато років у Львові на вул. Кирилівській, 3а функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб. Тут потребуюча людина може отримати не лише ночівлю, харчі і допомогу, а й відновити документи.

За перше півріччя 2019 року на облік у Центрі взято 178 бездомних осіб, виготовлено паспорти для 33 осіб, надано реєстрацію 110 особам, влаштовано в геріатричний пансіонат 5 осіб. Також за цей період надано 892 юридичні консультації, а також 1057 особам надано медичну допомогу. Окрім того, здійснено 70 соціальних патрулів, під час яких виявлено 20 осіб.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб діє на вул. Кирилівській, 3-а (бічна Шевченка). Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 09.00 до 18.00. Відділення нічного перебування, в якому особи можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу, працює у Центрі щоденно, з 20.00 до 08.00 год.

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Однак небайдужі можуть допомогти Центру: хто має змогу, може приносити одяг, взуття, білизну, тощо. А також повідомляти про місця перебування бездомних осіб. Контактний телефон: 233−14−79.

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Поділитись: