ГО батьків і дітей з вадами слуху “Дзвін” провела Передвеликодній Майстер-клас з розвитку дрібної моторики та арт-терапії для дітей з вадами слуху та сімей, які їх виховують та реабілітують

20 – 21 березня 2018 року ГО батьків і дітей з вадами слуху “Дзвін” провела Передвеликодній Майстер-клас з розвитку дрібної моторики та арт -терапії для дітей з вадами слуху та сімей, які їх виховують та реабілітують. Захід відбувався в приміщені КЗ ЛОР “Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр” за адресою, м.Львів, вул.Дністерська, 27; та при співпраці зі спеціалістами центру. 20 дітей з вадами слуху та їх батьки мали змогу взяти участь у Майстер – класі..

Діти в нашій організації проходять курс слухомовної реабілітації за методикою розвитку комунікативних здібностей, залишкового слуху та корекції звуковимови. Відомо, що розвиток дрібної моторики відіграє надзвичайно важливу роль в формуванні мовлення дитини. Саме тому подібні майтер – класи є дуже важливими і корисними для наших дітей.
Майстер – клас проводився в рамках програми заходів УСЗ ДГП ЛМР на 2018 рік, та дофінансовувався в розмірі 6000 грн.

 

Поділитись: